Stavební pozemek určený pro výstavbu RD, 2.000 m2, v Městys Medlov, Brno-venkov.

Stavební pozemek určený pro výstavbu RD, 2.000 m2, v Městys Medlov, Brno-venkov.
2 990 / m2 Akční cena na měsíc únor - cena 2.990,- Kč /m2. Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Akční cena na měsíc únor - cena 2.990,- Kč /m2.

Hledáte příjemné místo s úžasným výhledem do okolní krajiny pro stavbu vysněného rodinného domu? Máme pro Vás připravený stavební pozemek určený pro výstavbu RD o celkové výměře 2.000 m2 v Městys Medlov, Brno-venkov.

Jedná se mírně svažitý pozemek, který se nachází na okraji a klidné části obce s dostatkem soukromí. Šíře pozemku: cca 21,5 m, délka: cca 106 m.

Máme dvě možnosti a dvě varianty IS. Přímo na hranici pozemku se nachází antoníček pro připojení do elektrické sítě (již je vedena na E.DG smlouva o rezervaci k připojení), možnost vlastního vrtu studny (sousední pozemek - vlastní kopaná studna, hloubka 15 m, vodní sloupec 2 m), odpady - vlastní jímka. Druhá možnost připojení na kanalizaci, vodu a plyn - sítě se nachází cca 60 m od hranice prodávajícího pozemku.

Neexistuje žádný regulační plán v rámci územního plánování pro tuto zónu (Z6) - pouze dodržení stavební linie. LV čisté, bez omezení a zástav. K doložení máme potvrzení z obce, že se jedná o stavební pozemek. Příjezd k pozemku po obecní cestě - opět zde máme povolení a souhlas s příjezdem na pozemek.

Pod částí pozemku vede vodovod - je zpracovaný geometrický výkres s přesným zaměřením, nikterak
neomezuje ve výstavbě RD.

Pokud hledáte pozemek s možností okamžité výstavby, rádi Vás přivítáme na osobní prohlídce. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Městys Medlov se nachází 19 min. jízdy od Brna, s výborným nájezdem na dálnici D52 Brno-Vídeň (5 min.). V obci je veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, potraviny, sportovní areál, knihovna ...).
Pakliže jste milovníci cykloturistiky, Medlov a jeho okolí je ideálním místem pro plánování různých výletů. Nacházíme se v blízkosti oblíbených Pasohlávek (20 km), CHKO Pálava (25 km), vinařských oblastí, jako jsou Dolní Kounice, Velké Pavlovice, Velké Bílovice, vodní nádrž Nové Mlýny, Dolní Věstonice atd.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Informace o nabídce

Lokalita
ObecMedlov
Parcela211/32
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky237-NP01377
Datum aktualizace11.06.2024
K dispozici od01.03.2024
Umístění objektuOkraj obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Datum nastěhování01.03.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22000
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
fname: phone: