"Profesionální přístup paní Kalvodové. Naprosto perfektní služby. Děkuji za spolupráci při prodeji bytu, ráda se zase obrátím na paní makléřku. Kateřina P."

Hodnocení: 10/10


"Krásná spolupráce, vše proběhlo dle plánu a opět se rád ozvu paní Kalvodové s dalším prodejem domu." Radim K.

Hodnocení: 10/10


"Dobrý den. Kvalita služeb poskytovaných paní Kalvodovou je na vysoké úrovni. Je příkladem člověka, který tuto práci má rád a dělá ji s nejvyšším nasazením. Je velmi příjemná, vždy usměvavá, takže se na ni vždycky moc těším. Kromě lidského přístupu ke klientovi, je ve věcí realit velmi fundovaná a vždy umí poradit. Nestalo se za celou dobu naší spolupráce, že by zapomněla přijít na schůzku nebo se opozdila. Díky jejímu přístupu k nám, nehledám žádnou jinou realitní kancelář na pronájem našich kanceláří. Jsem s její práci velmi spokojena a dávám jí nejvyšší ohodnocení. Hrazdilová - majitel firmy HOFIMA, s.r.o Brno."

Hodnocení: 10/10


"Absolutní spokojenost. Nemáme ani v nejmenším cokoli vytknout. Příště se opět obratím na paní Kalvodovou. A budeme ji i nadále doporučovat." Filip S. 

Hodnocení: 10/10


"Příkladný a profesionální přístup paní makléřky, děkujeme za zprostředkování." 

Hodnocení: 10/10


"Dobrý den,servis od makléřky Lenky Kalvodové je úžasný a nadstandardní a každému bych ji doporučil!" Jan T.

Hodnocení: 10/10


"Paní Kalvodová byla vždy velmi rychlá, věcná a samostatná ve všech věcech spojených s prodejem nemovitosti. Pro naší firmu to byl druhý společný prodej nemovitosti a vždy to bylo precizní. Připravené smlouvy, komunikace s nabyvatelem a námi okamžitě při jakékoliv změně nebo posunu. I přes desítky planých prohlídek stále stejně trpělivá a ochotná opět provést dalšího zájemce budovou.. Bez chyby a ještě jednou děkujeme Miroslav Pekárek"

Hodnocení: 10/10


"Dobrý den, byl jsem maximálně se vším spokojen! Děkuji za spolupráci s Vámi paní Kalvodová. Jiří V."

Hodnocení: 10/10


"Výborná komunikace, spolehlivost, zodpovědnost. Těším se na další spolupráci! Jaromír P."

Hodnocení: 10/10


"Paní makléřka je nejen profesionál, ale i velmi empatický člověk doporučuji všem, kdo potřebuje prodat či koupit nemovitost. Lenka Ž."

Hodnocení: 10/10


"Vše na výbornou, ochota, výpomoc, informace, dosažitelnost makléře. Děkuji. Jana N."

Hodnocení: 10/10


"Velice příjemný přístup, přizpůsobení v jednání a vždy mě paní Kalvodová vyhověla - rychle.

Za mne spokojenost. S pozdravem Nováček P.S mohu a určitě doporučím."

Hodnocení: 10/10


"Velmi profesionální přístup. Doporučuji paní Kalvodovou. Kamila S."

Hodnocení: 10/10


"Vysoká profesionalita, korektní přístup, obrovská empatie, slušné chování a nadstandardní služby paní Kalvodové. Zdeňka N."

Hodnocení: 10/10


"Paní Kalvodová je opravdový profesilnál ve svém oboru. Od začátku až do konce splnila všechna naše očekávání. Je velmi vstřícná, příjemná a vždy nám dobře poradila. Díky ní se můj názor na realitní makléře změnil a to pozitivním směrem a určitě ji doporučím i svým přátelům. Jitka S."

Hodnocení: 10/10


"Paní Kalvodová je absolutní špička realitního makléře, lepšího si myslím nenajdete, ochota, slušnost, rychlost, prostě umí dokonale svoji práci, děkuji za výbornou spolupráci. Jaroslav Š."

Hodnocení: 10/10


"Paní Lenka Kalvodová je velmi spolehlivá, flexibilní a její vystupování s klienty je vstřícné,milé a vysoce profesionální.Umí svůj čas přizpůsobit klientovi dle jeho potřeb. Spolupráce s ní je příjemná a já nemám důvod hledat jiného makléře."

Hodnocení: 10/10


"Paní makléřka byla vstřícná, zohlednila všechny naše požadavky, poradila s různými dotazy, jednání bylo vždy na úrovni a rychlé."

Hodnocení: 10/10


"Paní Kalvodová je milá a velmi dobře se s ní jedná. Snaží se Vám ve všem vyjít vstříc. Navíc jedná promptně a naprosto profesionálně. Její služby jsou nadstandardní a zejména v dnešní době je její přístup a zaujetí pro věc velice vzácné. Nemám sebemenší výhrady."

Hodnocení: 10/10


"100% profesionalita, ochota a výborná komunikace"

Hodnocení: 10/10


"Paní Kalvodová je skvělá, profesionální ale zároveň velmi vstřícná a přátelská. Kdykoliv poradila a pomohla i nad rámec svých povinností. Jsem ráda za své rozhodnutí vybrat si tuto realitní makléřku, díky které jsme vše dotáhly do zdárného konce."

Hodnocení: 10/10


"Paní Lenka Kalvodová, kterou mi po vlastní výborné zkušenosti doporučila kamarádka, je ten největší profík, jakého jsem kdy poznala. Je neuvěřitelně pracovitá, nemožné vyřizuje obratem a s úsměvem, vždy ochotná, vstřícná, komunikativní, precizní. Navíc je krásná nejen vzhledem, ale i duší. Neuvěřitelně příjemná, milá, inspirativní, pozitivně naladěná. Můj byt v lokalitě, kde ve stejném období bylo k prodeji více stejně situovaných bytů, prodala již po druhém prohlídkovém dni! Těším se na další spolupráci, tentokrát s koupí investičního bytu."

Hodnocení: 10/10


"Naprosto profesionalní přístup. Nemožné hned a zázraky do třech měsíců !!! Jini makléři prodavají byty ve stejném domě nekolik let, paní makléřka ten zázrak zvládla za tři měsíce. Profesionalka !!!"

Hodnocení: 10/10


"Paní Kalvodová je velmi profesionální, zřejmě dříč s jejím vytížením a taky asi oblibou u zákazníků. Má milý a ochotný přístup a přitom také vše dotahuje a podporovala mě hodně i administrativou okolo, kterou má hodně zmáknutou. Více takových ... kor v Brně, protože tady je dá se říct svým přístupem výjmečná."

Hodnocení: 10/10


"Se spoluprací s paní Kalvodovou jsem naprosto spokojená a vždy, když budu potřebovat služby makléře, opět se na ni obrátím. Je naprosto seriózní, skvěle se s ní spolupracuje, je lidská a vždy ochotná pomocí. Nadstandardně se věnuje prodeji a velice nadstandardně se věnuje klientům i po prodeji. Je velice ochotná a vstřícná. Nejlepší makléř s jakým jsem se kdy setkala a již nikdy nebudu hledat jiného makléře. Ze strany paní Kalvodová proběhlo vše bez problémů, vždy byla ochotná vyjít vstříc, pomoci a velmi chápavá a vstřícná. Mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji."

Hodnocení: 10/10


"Pani Kalvodová je profesionálka po všech stránkách. Je spolehlivá, aktivní, pečlivá a velmi milá. Je radost s ní spolupracovat."

Hodnocení: 10/10


"Pani Kalvodová je velice příjemná a kultivovaná při jednání, je pečlivá při výběru a snaživá. Ve všech případech naší spolupráce jsem byla s její prací maximálně spokojena. Považuji ji za vzácenou přítelkyni. A rozhodně ji každému doporučuji!  

Hodnocení: 10/10


"Naprostá spokojenost, makléřka velmi rychlá, vše měla připraveno, rozmyšleno a naplánováno. Velmi profesionální přístup, kdy se zákazník nemusí opravdu vůbec o nic starat."

Hodnocení: 10/10


"Velmi kvalitní služby. Pani Kalvodová je spolehlivá, všechno zařídila do posledního detailu a hlavně rychle. Její služby doporučuji, alespoň já je znovu v budoucnu využiji."

Hodnocení: 10/10


"Paní makléřka Lenka Kalvodová jednala vždy velmi vstřícně, poskytovala všechny potřebné informace, ochotně zodpověděla jakýkoli dotaz, vše trpělivě vysvětlila. Byla přesná, spolehlivá, profesionální."

Hodnocení: 10/10


"Velká spokojenost s paní makléřkou :-) Milá, vstřícná, spolehlivá a ta rychlost prodeje, prostě bezkonkurenční:-) Velké díky!"

Hodnocení: 10/10


"Paní makléřka Kalvodová Lenka byla pro nás dobrou volbou, náš byt byl prodán v rekordním čase a profesionalita a bezproblémovost celé akce svědčí o odborné kvalitě vašeho makléře výše zmíněmé paní Lenky Kalvodové. Děkujeme."

Hodnocení: 10/10