Mé služby, které Vám umím poskytnout

Nabízím Vám široké spektrum služeb, které Vám usnadní celý proces prodeje, pronájmu či nákupu nemovitosti. 

Můžete se na mě spolehnout zejména v těchto klíčových oblastech:

Prodej Vaší nemovitosti

Chcete, aby prodej Vaší nemovitosti proběhl rychle, bez zbytečných starostí a za co nejvýhodnější cenu? S velkou radostí se postarám o každý krok tohoto procesu, od naší první schůzky až po konečný podpis smlouvy a převod kupní ceny na Váš účet prostřednictvím advokátní úschovy. 

Vaše spokojenost a úspěch jsou pro mě prioritou číslo jedna. Můžete se na mě spolehnout, že udělám maximum pro to, aby prodej Vaší nemovitosti proběhl co nejsnadněji a nejvýhodněji pro Vás.

Pronájem Vaší nemovitosti

Pronájem nemovitosti na vlastní pěst může být docela stresující záležitost.  S mojí pomocí to zvládneme hladce. Osobně prověřím každého zájemce o pronájem, abyste měli jistotu včasného placení nájmu a slušného chování, které respektuje Vaši nemovitost a její vybavení.

Díky mým zkušenostem zájemce pečlivě prozkoumám a připravím veškerou smluvní dokumentaci pro podepsání nájemní či podnájemní smlouvy, včetně předání nemovitosti. 

Zajištění smluvní dokumentace – právní služby

Kvalitní a správně připravené smlouvy jsou základem úspěchu při kupování nebo prodeji nemovitosti. 

Můžete se spolehnout na to, že společně s úspěšnou advokátní kanceláří  připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, ať už jde o smlouvy zprostředkovatelské, rezervační, nájemní, kupní či úschovní.  

Zajišťuji, aby veškeré smlouvy byly důkladně zpracované a bezchybné.

Příprava nemovitosti pro prodej

Příprava nemovitosti je základem prodeje za maximální cenu.  Spolupracuji s lidmi, kteří jsou skutečnými profesionály, a společně jsme schopni poskytnout plnohodnotné služby:

  • Homestaging je klíčem k úspěchu. Před focením musí být nemovitost perfektně upravená, čistá a uklizená.
  • Provedu profesionální focení Vaší nemovitosti v co nejlepší kvalitě a úhlech, které osloví potenciální kupce.
  • Připravím pro Vás video prezentaci, vizuální fotky nebo virtuální prohlídku pomocí nástroje Matterport, aby si zájemci mohli udělat co nejreálnější představu o Vaší nemovitosti.

Inzerce a propagace
Vaší nemovitosti

Mohu pro Vás připravit webovou stránku Vaší nemovitosti, která zajišťuje unikátnost Vašeho prodeje. Díky vlastní URL adrese ji můžete propagovat i sami, například na sociálních sítích, a tím dosáhnout většího dosahu. Společně směřujeme k jednomu cíli - maximalizovat, kvalitně a rychle prodat Váš majetek.

Navíc budu posílat informace o Vaší nemovitosti mezi mé investiční kontakty. Možná, že atraktivita Vaší lokality přiláká někoho, kdo bude ochoten nabídnout nejvyšší cenu.

A samozřejmě  inzerát umístím na nejsledovanější webové realitní stránky. Inzeruji na více než 20 různých realitních serverech, abych zajistila, že o Vaší nemovitosti bude informováno co nejvíce potenciálních zájemců.

Co zajišťuji pro své klienty

  • Profesionální nafocení Vaší nemovitosti, videoprohlídky, matteportu,2D a 3D půdorysů a vizualizací.
  • Spolupracuji s nejlepšími finančními poradci, kteří Vám rádi pomůžou se zajištěním hypotečního úvěru.
  • Nechám pro Vás vypracovat PENB štítek (Průkaz energetické náročnosti budovy).
  • Spolupracuji s řadou velmi šikovných řemeslníků (stavební firmy, obkladači, elektrikáři, malíři/natěrači ...).

Ráda se postarám o Vaše pohodlí, poradím a ušetřím Vám Váš čas.  

Zaujaly Vás mé služby? Napište mi nebo zavolejte na tel.č. 602 853 362, jsem tady pro Vás. 

*
*
*
phone: fullname: