Proces prodeje

První naše setkání 

Na naší první schůzce se sejdeme, abychom se lépe poznali a probrali Vaši nemovitost. Projdeme si dispozici, stav a cenu nemovitosti, stejně jako Vaše požadavky a další důležité detaily. První setkání je zcela nezávazné a zaměřuje se především na to, abychom společně domluvili podmínky naší budoucí spolupráce.

Podpis smlouvy

Naše druhá schůzka už bude oficiálnější. Domluvíme si konkrétní postup spolupráce a její podmínky. Naši společnou dohodu pak potvrdíme podpisem zprostředkovatelské smlouvy.

Představení nemovitosti a její nafocení

Pak se společně setkáme přímo na Vaší nemovitosti - ať už je to byt, dům, chata, chalupa, obchodní prostor, pozemek nebo garáž. Pečlivě si prohlédnu Vaši nemovitost a pořídíme profi.fotografie nebo natočíme videoprohlídku. Právě tyto vizuální prvky mají obrovský vliv na potenciální zájemce a mohou rozhodnout, zda se rozhodnou vaši nemovitost koupit či nikoliv.

Inzerce a prohlídky

S nabídkou inzerátu poté zajistím prezentaci na svých webových stránkách a na největších českých realitních serverech. Aktivně budu komunikovat se zájemci a usilovně se snažit o co nejrychlejší domluvu osobní prohlídky. Během prohlídky pak zájemcům poskytnu podrobný průvodce nemovitostí a ochotně odpovím na všechny jejich dotazy.

Kupní smlouva a advokátní úschova

V případě úspěšných prohlídek přecházíme k závěrečným krokům. Za účelem dokončení obchodu zajišťuji sepis rezervační smlouvy, kompletní smluvní dokumentaci, zejména kupních a úschovních smluv, a veškerý související právní servis prostřednictvím advokátní kanceláře JUDr. Evy Machové, advokátky se sídlem v Brně.

Předání nemovitosti

Po podpisu kupní smlouvy, složené kupní ceny v advokátní úschově a vkladu do katastru nemovitostí dojde k samotnému předání prodané nemovitosti. Tady se podepisuje i předávací protokol, kde je jasný reálný stav nemovitosti, a který slouží i jako podklad pro přepis energií.

Děkuji za Vaši důvěru a náš společný úspěšný obchod

Pro mě je největším oceněním, když vidím, že veškerá moje práce a úsilí přináší pozitivní výsledky. Když se podaří uzavřít obchod, ve kterém jsou všechny strany - jak prodávající, tak kupující nebo nájemníci - spokojeni a s pocitem, že jejich potřeby a očekávání byly naplněny. Je to pro mě potvrzením, že mé úsilí a angažovanost vedly k úspěchu a že jsem mohla být součástí vytvoření pozitivního obchodu.